top of page

תודה!

הכתבות האחרונות במגזין

עוד במגזין

"מראה שחורה" עונה 6: מה ידוע לנו עד עכשיו

עודכן: 15 ביוני 2023

הפקת העונה השישית של "מראה שחורה" נמצאת בימים אלו בעיצומה. מה אנחנו יודעים עליה עד עכשיו ומתי ניתן לצפות לה בנטפליקס?

סמליל הסדרה "מראה שחורה" | צילום: באדיבות Netflix
סמליל הסדרה "מראה שחורה" | צילום: באדיבות Netflix

לכל העדכונים החמים: הצטרפו אלינו בערוץ הטלגרם החדש של מאה בקולנוע!


למעלה משלוש שנים חלפו מאז העונה הקודמת של מראה שחורה (Black Mirror) ביוני 2019 - וכעת אנחנו סוף-סוף יודעים שבנטפליקס עובדים בימים אלו על העונה השישית במספר.


אנתולוגיית המדע הבדיוני הקודרת, מציגה בכל פרק סיפור אפלולי אחר - על השלכות הטכנולוגיה בעתיד הנראה לעין והרחוק יותר. לאור מגפת הקורונה שהתפרצה לחיינו בשנתיים וחצי האחרונות, יוצר הסדרה צ'ארלי ברוקר סיפר בראיונות כי הוא החליט לקחת הפסקה ממראה שחורה, באומרו אז בראיון עם רדיו טיימז (Radio Times) כי היא הייתה "מדכאת מדי" עבור הקהל באותם ימים.

עם זאת, עכשיו כשהעולם חזר לשגרה (לפחות ביחס למגפה), נטפליקס נתנה בחודש מאי האחרון אור ירוק לעונה השישית - ונכון להיום צילומיה כבר בעיצומם. בין חברי הקאסט שלוהקו הפעם, ניתן למנות את ארון פול (שובר שורות, וסטוורלד), ג'וש הארטנט (להרוג את המזל, בלאק הוק דאון), קייט מארה (ארבעה מופלאים) וכן זאזי ביטס - כוכבת דדפול 2, ג'וקר והסדרה אטלנטה). החל מהשבוע יהיה ניתן גם לראות אותה מככבת לצד בראד פיט בסרט האקשן החדש רכבת הקליע, ולמעשה בפרימיירה העולמית שלו אמש היא סיפרה כי כבר סיימה את צילומיה לעונה השישית של מראה שחורה.

יובילו את העונה השישית. ארון פול, זאזי ביטס וג'וש הארנט | צילום: באדיבות Getty Images
יובילו את העונה השישית. ארון פול, זאזי ביטס וג'וש הארנט | צילום: באדיבות Getty Images

על תפקידה היא כמובן לא חשפה הרבה, אך לדבריה: "כשקיבלתי את התפקיד מאוד התרגשתי. לא הייתי אומרת שהדמות שלי נהנית ממש, אני חושבת שיש בה [בסדרה] יסוד אירוני ואפל. זאת תוכנית טלוויזיה עגמומית, אבל אני ניסיתי ליהנות. בדיוק הצטלמתי לתפקיד ביוני". תיאור הדמות הלקוני הזה כמובן לא אומר לנו המון, אבל הוא כמובן תואם לאופי הסדרה עד עתה ועל סמך ניסיון העבר אפשר לשער כי הפרק בכיכובה של ביטס לא יהיה אופטימי במיוחד. מסקרן גם לתהות אם היא תשתתף בפרק לצד ארון פול למשל - או שכל אחד מהשחקנים המרכזיים יוצב בפרק בו הוא יהיה המוביל העיקרי.


בניגוד לעונה הקודמת, שכללה שלושה פרקים בלבד, נטפליקס כבר אישרה כי העונה החדשה תכלול יותר פרקים - כך שבהחלט יתכן שכל שחקן משמעותי יקבל פרק בהובלתו, כשלצידו שחקני משנה פחות ידועים. יתרה מכך, עם ההכרזה במאי האחרון נאמר גם כי התקציב של העונה החדשה גדל לעומת הקודמות, דבר שנועד לאפשר סינמטיות ואיכות הפקה מהוקצעת מתמיד. לפי מגזין וראייטי (Variety), כל פרק יזכה למעשה ליחס של לא-פחות מסרט העומד בפני עצמו.

לצד זאזי ביטס, ארון פול, ג'וש הארטנט וקייט מארה, יופיעו גם פאפה אסידו (להרוס אותך של HBO), דני רמירז (אהבה בשחקים: מאווריק), קלארה רוגארד (אני, אימא), אודן תורנטון (החיים עצמם) ואניינה ואסאן (להרוג את איב). כמו-כן, כרגע לא כל הליהוקים הוכרזו ובשבועות הקרובים הקאסט עוד צפוי להתרחב.


"מראה שחורה" עונה 6 - מתי בדיוק?


נכון לעכשיו, אין תאריך רשמי לשחרור העונה השישית, אך לאור השלב המתקדם של ההפקה (גם לפי דבריה של ביטס) נדמה לי שניתן לצפות לה בנטפליקס כבר בחצי השני של 2023.

 

אתם מוזמנים להצטרף אלינו בקבוצת הפייסבוק הרשמית החדשה של מאה בקולנוע. אם אתם עדיין לא שם, אפשר גם לעקוב אחרינו בעמודי הרשתות החברתיות שלנו בפייסבוק ובאינסטגרם. ניתן גם לשלוח הודעה בדוא"ל לכל הצעה, רעיון או משוב בהם תרצו לשתף.

מראה שחורה עונה 6

Commentaires


bottom of page