top of page

תודה!

הכתבות האחרונות במגזין

עוד במגזין

"הבנים" חוזרת: כל מה שצריך לדעת לקראת העונה הרביעית

השבוע זה קורה: העונה הרביעית של "הבנים" תעלה בפריים וידאו. רגע לפני, קבלו את כל מה שאתם צריכים לדעת (שימו-לב: ספוילרים לעונות הקודמות ולסדרה "דור ה-V").

הבנים (The Boys) עלתה לראשונה לשירות הסטרימינג אמזון פריים (Amazon Prime) לפני כחמש שנים. מאז, היא זכתה לשבחים רבים והצלחה משמעותית ברייטינג - ולאור חידוש הסדרה לעונה חמישית כבר בטרם הפצת הנוכחית, ניכר כי גם אמזון מסמנת את אמונתה בה.


בחודש שעבר אף החלה הפקת העונה השנייה של דור ה-V, סדרת הבת של הבנים, ואין ספק כי אמזון משקיעה רבות בקידום פרנצ'ייז גיבורי-העל שלה. בראיון של מגזין Variety עם יוצר הבנים, אריק קריפקי, הוא הסביר שהעונה הרביעית מתרחשת "ימים ספורים לאחר האירועים של דור ה-V" וכי העונה השנייה של דור ה-V תתרחש למעשה לאחר העונה הרביעית של הבנים. נוסף על כך, הומלנדר (אנטוני סטאר) ובילי בוצ'ר (קארל אורבן), זכו להופעות קצרות כבר בפרק האחרון בעונה הראשונה של דור ה-V.


הסדרה, אם כן, מושרשת היטב ביקום של הבנים ומתמקדת בגיבורים צעירים שלומדים באוניברסיטת גודולקין (המנוהלת על ידי "ווט אינרנשיונל"). לפי אחת התאוריות, המרתפים המפוקפקים של הקמפוס משמשים לביצוע ניסויים בגיבורי-על, במטרה לפתח נגיף שיוכל להרוג אותם.

הומלנדר. רגעים ספורים לפני שחולל כאוס באונ' גודולקין. מתוך "דור ה-V" | צילום: באדיבות Prime Video
הומלנדר. רגעים ספורים לפני שחולל כאוס באונ' גודולקין. מתוך "דור ה-V" | צילום: באדיבות Prime Video

את הנגיף הזה בוצ'ר כבר מזכיר בטריילר האחרון לעונה הרביעית של הבנים, לצד הופעותיהם של סאם ריירדן (אסא גרמן) וקייט דאנלאפ (מאדי פיליס) - דמויות מרכזיות מדור ה-V. יתרה מכך, גם בלאק נואר הופיע בטריילר, על אף העובדה שהומלנדר הרג אותו בסיום העונה הקודמת. ישנן תיאוריות על כך שסאם, שכוחותיו מתבטאים בעיקר בחוזקה רבה, לקח את המושכות של נואר לידיו. לעומת זאת, קשה יותר לנבא את מהות תפקידה של קייט בעונה, אך לא מן הנמנע שיכולות ההיפנוט שלה ינוצלו גם-כן.מעבר למותו של נואר, גם סטארלייט (ארין מוריארטי) פרשה מ"השבעה", כך שנותרו מקומות פנויים בקבוצה. זה הוביל לליהוקן של בלורי כורי (המעקב) וסוזן הייוורד (כתום זה השחור החדש) בתור סיסטר סייג' ופייר-קרקר בהתאמה. הדמויות נוצרו במיוחד עבור סדרה ולא הופיעו בקומיקס, ובשלב זה ידוע שסייג' מאוד טקטית וחכמה, בעוד שפיירקרקר היא חמת מזג ויוצרת בלאגן. באופן כללי, הסדרה נעה אל עבר מלחמה כוללת בין הבנים לבין ה"גיבורים" של ווט, ולשם כך הצטרף לקאסט גם ג'פרי דין מורגן (על טבעי, המתים המהלכים): סוכן CIA שרוצה לגייס את עזרתו של בוצ'ר במערכה נגד התאגיד המושחת.

איחוד גדול של "על טבעי" בדרך? ג'פרי דין מורגן וקארל אורבן. מתוך "הבנים" עונה 4 | צילום: באדיבות Prime Video
איחוד גדול של "על טבעי" בדרך? ג'פרי דין מורגן וקארל אורבן. מתוך "הבנים" עונה 4 | צילום: באדיבות Prime Video

תפקידו של מורגן בסדרה ממשיך את מגמת הליהוק של שחקני על טבעי, כמו ג'נסן אקלס שגילם את סולג'ר בוי בעונה הקודמת או ג'ים ביבר בתפקיד רוברט סינגר. סולג'ר בוי נכלא אך לא מת בסוף העונה השלישית, ואף הופיע בדור ה-V - לכן סביר להניח שהוא ישוב גם הפעם. סינגר, לעומתו, הוא המועמד הדמוקרטי לנשיאות, ובחר לרוץ עם ויקטוריה נוימן (קלאודיה דאמיט) כסגניתו. נוימן התגלתה בתור "סופ" של ווט כבר בסוף העונה השנייה, עם היכולת לפוצץ ראשים במבט עיניה. אילו ילהקו גם את ג'ארד פדלקי (שכיכב אף הוא בעל טבעי) - זה כבר באמת יפוצץ למעריצים את המוח.


מלבד המתח בין "השבעה" לחברי הבנים, נותר מקום גם לדרמה משפחתית בעונה הקרובה. תחילה, קמרון קרווטי, המגלם את ראיין בוצ'ר, קודם לתפקיד ראשי. בעונה הקודמת, ראיין בחר לחבור אל הומנלדר לאחר שרב עם בוצ'ר (שהיה נשוי לאמו הביולוגית), וכעת אין מי שימנע ממנו להפוך למיני-הומלנדר. גם הוריו של יואי (ג'ק קוויד) יופיעו העונה: סיימון פג ישוב בתור אביו, ורוזמרי דה ויט (לה לה לנד) תגלם לראשונה את אימו. מלבד רמזים בודדים, לא ידוע על אופי היחסים בין יואי לאמא שלו, אולם קוויד רמז בראיון שדה ויט עושה דברים "נפלאים" עם הדמות.התחושה העיקרית שמאפיינת את העונה הרביעית של הבנים היא של פיצוץ קָרֵב - בין שבפוטנציאל להסלמה מהותית בטירוף של הומלנדר נגד האנושות ובין שבאיום הממשי על חייו של בוצ'ר עקב השימוש ב"טמפ-וי" (נסיוב לכוחות-על זמניים). נותרו הרבה קצוות פתוחים מהעונה הקודמת ואף נפתחו צירי עלילה חדשים הישר מדור ה-V - ומאוד מסקרן לראות לאן הכל יתנקז.


"הבנים" העונה 4: תצפו?

  • בטח!

  • כנראה שלא


 

לדיונים נוספים והמלצות משלכם ניתן להצטרף לקבוצת החברים שלנו. תוכלו לעקוב אחרינו גם בעמודי הרשתות החברתיות שלנו באינסטגרם ובפייסבוק או לשלוח הודעה בדוא"ל בכל נושא.

Comments


bottom of page