top of page

תודה!

הכתבות האחרונות במגזין

עוד במגזין

הסרטים החדשים בבתי הקולנוע בישראל - סופשבוע 27/4

עודכן: 28 ביוני 2023

מדי שבוע נרכז לכם כאן את הסרטים החדשים שמגיעים לבתי הקולנוע ברחבי הארץ. אלו הסרטים שמגיעים החל מהיום (חמישי) ה-27.4 לבתי הקולנוע בישראל.

פנלופה קרוז. מתוך "אימנסיטה" | צילום: באדיבות פורום פילם
פנלופה קרוז. מתוך "אימנסיטה" | צילום: באדיבות פורום פילם

לכל העדכונים החמים: הצטרפו אלינו בערוץ הטלגרם החדש של מאה בקולנוע!

 

דאבל דייט

תקציר: צ'רלס הוא רווק מושבע ורודף נשים, ואיילין היא גולד-דיגרית לוהטת וערמומית – וכשהשניים נפגשים אין לדעת מה אמיתי ומה הוא חלק מהעוקץ ששניהם רגילים לבצע בדייטים שלהם. כשרשויות החוק פותחות במרדף אחרי זוג הנוכלים, הם מוצאים את עצמם נסחפים להרפתקה מטורפת, והעניינים משתבשים באמת.


אורך הסרט: 93 דק' | בימוי: קספר כריסטיאנסן, אנתוני היינס

שחקנים: שיילין וודלי, ג'ק וויטהול, צ'לסי אדמונדסון | הגבלת גיל: 14+

 

צעירים לנצח

תקציר: סרטה החדש של השחקנית והבמאית האיטלקיה-צרפתיה ולריה ברוני טדסקי (חיים משוגעים, הון אנושי). בסוף שנות השמונים בפריז, סטלה, צעירה יפהפייה וחדורת מוטיבציה, מצליחה, להפתעתה, להתקבל לבית הספר למשחק המפורסם והיוקרתי ביותר בצרפת. יחד עם מספר סטודנטים צעירים נוספים, היא תתחיל את המסע להגשמת החלום שלה. בדרך, על הבמה ומחוץ לכתלי התיאטרון, הם ילמדו, ישחקו, יתאהבו, יפחדו ויחיו את החיים במלואם – כפי שרק הצעירים יודעים.

אורך הסרט: 126 דק' | בימוי: ולריה ברוני טדסקי

שחקנים: נדיה טרשקביץ, סופיאן בנאסר, לואי גארל | הגבלת גיל: מותר לכל הגילאים

אימנסיטה

תקציר: רומא 1970: העולם נחלק בין שכונות שנמצאות בבניה, מעמדות חברתיים ומודלים משפחתיים מיושנים. קלרה ופליס עברו לאחרונה לדירה חדשה. הנישואים שלהם אבודים, הם כבר לא אוהבים האחד את השנייה אבל גם לא יכולים לשחרר. מה שמחזיק אותם ביחד הם הילדים, עליהם קלרה משליכה את התשוקה שלה לחופש ולעצמאות. בעוד הילדים מחכים לסימן כל שהוא שידריך אותם, בין אם זה קול מלמעלה או שיר בטלוויזיה, בסביבתם ובתוכם הכל משתנה.


אורך הסרט: 97 דק' | בימוי:עמנואל קריאלזה

שחקנים: פנלופה קרוז, וינסנצו אמאטו, לואנה ג׳וליאני | הגבלת גיל: מותר לכל הגילאים

 

המסע הבלתי סביר (בעליל) של הרולד פריי

תקציר: הרולד פריי, באמצע שנות השישים לחייו, מבלה את ימיו בחוסר עניין או שאיפה מיוחדת. חיי הנישואים שלו עם מורין נמצאים במשבר, והעדרו של בנם היחיד אינה מקל עליהם. יום אחד, כאשר הוא מתבשר שחברתו הותיקה קוויני גוססת למות, הוא מחליט לצאת לצעידה ארוכה עד שיגיע לבית החולים בו היא מאושפזת, במרחק 724 קילומטר מביתו.


אורך הסרט: 130 דק' | בימוי: הייטי מקדונלד

שחקנים: ג'ים ברודבנט, פנלופה וילטון, ארל קייב | הגבלת גיל: מותר לכל הגילאים

הבית שלנו

תקציר: מא הוא חקלאי קשה יום והיחיד במשפחתו שלא נשוי. גוייניג היא אשה לא צעירה עם בעיות בריאות ונטל על משפחתה. כאשר הם משודכים, השניים מקבלים את גורלם בהכנעה ומתחילים חיים חדשים של זרות ושתיקה. אבל, בהדרגה, מתוך הסבלנות, החמלה, הקשר העמוק לאדמה - צומחת אהבה עדינה ומפתיעה.


אורך הסרט: 131 דק' | בימוי: לי ריג'ון

שחקנים: רנלין וו, האי-צ'ינג, דנגפינג ז'או | הגבלת גיל: מותר לכל הגילאים

 

הסירו דאגה מליבכם

תקציר: אלמה היא אשתו הטרייה של הטייקון הישראלי, נוח ארבל. מותו המפתיע הופך אותה לאחת הנשים העשירות בישראל, כשהיא יורשת חלק גדול מרכושו ואת הווילה המונומנטלית שלו בקיסריה. מפגש עם חסרת בית ובתה, מעורר באלמה יצר שהיה חבוי בתוכה והיא מזמינה אותן לגור בווילה ודואגת לכל צרכיהן. השמועה מתפשטת וחסרי בית מכל הארץ עולים לרגל אל הווילה בקיסריה בחיפוש אחר מזור לכאבם. אלמה מתמסרת בכל מאודה. אקט הנתינה נותן לה עוגן חדש של משמעות, אך גם חושף אותה למערכת של כוחות, אינטרסים וניצול, שמאיימים על האוטופיה הפראית שיצרה.


אורך הסרט: 98 דק' | בימוי: תום שובל

שחקנים: ברניס בז'ו, יובל מנדלוביץ', אנה סטפן | הגבלת גיל: 12+

הכריש השחור

תקציר: פול סטרג'ס לוקח את משפחתו לטיול במקסיקו כדי לבדוק אסדת נפט בבעלות החברה שלו. ברגע שהם מגיעים למקום, הם מוצאים אותו נטוש. כמה עובדים שנמלטו ליבשה מספרים לו שהאסדה הותקפה בידי כריש ענק. פול שמכיר את האגדה המקסיקנית על הכריש השחור לא מאמין להם ומחליט להפליג לאסדה. באמצעות סירה מקומית הם מגיעים לאסדה השבורה שמתחילה לשקוע למצולות. ברגע שהם מגיעים לאסדה, הים רועד כשכוח אדיר נוגח בה. עכשיו אין להם דרך להימלט מלבד להילחם בכריש הענק שמופיע. פול יעשה הכל כדי להציל את משפחתו ולהביא אותם למקום מבטחים.


אורך הסרט: 100 דק' | בימוי: אדריאן גרונברג

שחקנים: ג'וש לוקאס, פרננדה אורג'ולה, הקטור חימנז | הגבלת גיל: 14+

 

לכל העדכונים החמים, הכתבות והחדשות: הצטרפו אלינו בערוץ הטלגרם החדש של מאה בקולנוע. לדיונים נוספים והמלצות משלכם ניתן להצטרף גם לקבוצת החברים שלנו. תוכלו גם לעקוב אחרינו בעמודי הרשתות החברתיות שלנו באינסטגרם ובפייסבוק או לשלוח הודעה בדוא"ל בכל נושא.

Comments


bottom of page